Радіоприймач CUR - нове рішення для автоматизації ролетних систем

13 марта 2020 г.


ГК "Алютех" представляє новинку в асортименті автоматики Alutech - радіоприймач CUR.

Пристрій призначений для зручного управління ролетними електроприводами, як за допомогою пультів, так і натисканням кнопок на корпусі блоку.

До радіоприймача можна підключати додаткові пристрої управління та безпеки : клавішні та замкові вимикачі, фотоелементи, оптичні та резистивні кромки безпеки, сигнальні лампи.


Безпека експлуатації і надійність конструкції:

 -  збільшений ступінь захисту IP;
 -  захист від несанкціонованого доступу;
 -  додатковий захист;
 -  наявність режиму управління " в присутності оператора" ( Totmannschalter).

Комфорт і зручність експлуатації: 

 -  Багатоваріантність управління ( управління із клавіатури на корпусі пристрою, клавішні та замкові вимикачі, управління будь-           яким типом пультів та радіотаймерів Alutech; .
 -  UBS-режим ( ролетний режим) - дає змогу управляти ролетною системою з допомогою 3 кнопок пультів і радіотаймерів                   Alutech: вверх, стоп та вниз; .
 -  Нова схема монтажу радіоприймача ( можна встановити радіоприймач на монтажній поверхні без необхідності в розмітці              отворів для кріплення);
 -  Збільшений розмір клем ( рішення, що забезпечує зручність підключення проводів пристроїв управління та безпеки.

Технічні характеристики CUR:
Завдяки вдосконалення конструкції, покращення технічних характеристик і розширеному функціоналу новий радіоприймач CUR відповідає найвищим вимогам стандартів безпеки EN12453, а також європейській директиві 2014/53/EU ( RED).